Polityka zwrotów i wymian

Polityka zwrotów i wymian

PROCEDURA WYMIANY LUB ZWROTU TOWARU ZAKUPIONEGO W SKLEPIE HeyDude.pl

Każdy Klient, który dokonał zakupu w sklepie heydude.pl ma możliwość bezpłatnego zwrotu zamówienia w ciągu 30 dni za pośrednictwem Inpost szybkie zwroty.  Artykuły muszą posiadać wszystkie etykiety i być w idealnym stanie.

 

1. Jak odesłać towar:

a.  Wypełnij formularz zwrotu. Dokument zwrotu jest dołączany do zamówienia.
b.  Spakuj towar nieposiadający oznak użytkowania ze wszystkimi metkami wraz z formularzem zwrotu.
c.  Wejdź na stronę https://szybkiezwroty.pl/pl/ARKROD     lub w wyszukiwarce szybkich zwrotów Inpostu wpisz nazwę firmy ARKROD

i wypełnij formularz zgłoszenia. Po naszej weryfikacji otrzymasz na e-mail/sms kod zwrotu oraz instrukcję odesłania paczki. Pamiętaj o wymiarach wysyłanej paczki: gabaryt A to wymiary: 8 x 38 x 64 cm, B: 19 x 38 x 64 cm, C: 41 x 38 x 64 cm.

Zwrot pieniędzy (koszt zwracanych produktów + koszt dostawy do Klienta) zostanie zrealizowany w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. W przypadku zwrotu części zamówienia koszty dostawy nie są zwracane.

W przypadku, gdy płatność była dokonana za pośrednictwem Przelewy24, należność zostanie zwrócona za pośrednictwem Przelewy24 czyli na to samo konto, z którego otrzymaliśmy płatność. Jeżeli została wybrana płatność przelewem bankowym tradycyjnym lub za pobraniem prosimy na formularzu odstąpienia od umowy wpisać numer konta, na który mamy dokonać zwrotu należności.

Jeżeli nie chcesz skorzystać z darmowego zwrotu, możesz wysłać do nas paczkę na adres: ARKROD Sp. z o.o. Heydude.pl ul. Poleczki 21/23, magazyn H, rampa 29A, 02-822 Warszawa. Telefon: 600 008 387 Pamiętaj, że nie mamy możliwości odebrania paczek wysłanych za pobraniem.

 

Wymiana produktu na inny:

W przypadku chęci wymiany zakupionego produktu na inny, konieczne będzie jego zwrócenie zgodnie z procedurą zwrotu towaru, a następnie złożenie nowego zamówienia na wybrany produkt wraz z dokonaniem nowej płatności do zamówienia.

Uprzejmie informujemy, że nowego zakupu można dokonać po aktualnej cenie dostępnej w sklepie.

Mój koszyk